baza firm, katalog firm, panorama firm

Gdzie?

VBH Polska Sp. z o.o.

Adres

ul. Chełmżyńska 180
04-464 Warszawa
NIP: 113-00-14-751
http://www.vbh.pl

Godziny otwarcia


Pn - Pt od 08:00 do 16:00

Kontakt

Tel.

22 51 52 120

Fax

22 51 52 115

Opis Informacje
Mapa
Oddziały firmy
VBH Polska Sp. z o.o. Oddział Gdynia

Gdynia,ul. Chwaszczyńska 170

VBH Polska Sp. z o.o. Oddział Poznań

Przeźmierowo,ul. Kościelna 3

Obszar działalności

Opis firmy

Jako największe przedsiębiorstwo handlowe w branży, firma VBH działa praktycznie na całym świecie. Najsilniejsze światowe marki producentów powierzają nam swoje produkty – zakłady przemysłowe oraz rzemieślnicy zwracają się do nas ze swoim zapotrzebowaniem na materiały i proszą o wsparcie techniczne.

Po prostu wszystko, czego potrzebujesz do produkcji oraz montażu okien i drzwi otrzymasz u nas. Co więcej, szczególny nacisk kładziemy na to, aby słowo „wszystko“ oznaczało również wysoką jakość i dostępność dla Ciebie w każdym czasie.


VBH Polska Sp. z o.o. jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych do okien drewnianych i z PVC. Posiadamy szeroką paletę artykułów do produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej, m.in. lakiery i impregnaty, klamki okienne i komplety drzwiowe, chemia budowlana, okapniki, uszczelki, zawiasy do okien i drzwi, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, zamki i rygle drzwiowe, wkręty i narzędzia do montażu stolarki, okucia meblowe, itp.

Firma VBH posiada również własną markę handlową greenteQ, pod którą oferuje produkty wyróżniające się wysoką jakością i dobrą ceną. Asortyment greenteQ uzupełnia dotychczasowy program silnych marek produktów.

Podstawę obsługi klienta stanowi wyszkolony personel, pracujący zarówno w oddziałach, jak docierający bezpośrednio do klientów.


Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

www.vbh.pl

 

Przeglądaj branże

Motele i zajazdy Materiały Budowlane,Węgiel Logistyka, Spedycja, Transport Produkcja okien, drzwi PCV i aluminium badania i pomiary drogowe Oprawa prac sieci logiczne, pomiary centrum tłumaczeń, tłumaczenia CYKLINOWANIE i STOLARSTWO Osprzęt elektryczny hotel i spa Ceramika ozdobna i użytkowa remontowo-usługowa Szkolnictwo Wyższe, zsz ts przyczepy kwiaciarnia-usługi florystyczne ogrodzenie z kamienia wynajem biur Spedycja - morska Stacja Kontroli Pojazdów, diagnostyka Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości Solaria - sprzęt, wyposażenie KURTYNY PASKOWE wagi przemysłowe Blokady mechaniczne Kotły, Zestawy solarne Narzędzia, elektonarzędzia, Sprzedaż materiałów do produkcji reklam Lekarz - Dentysta, Stomatolog, Ad vocem Hurtowania Artykułów Elektrycznych Budowlane materiały - szkło budowlane Ortopedyczny i rehabilitacyjny sprzęt sprzęt rehabilitacyjny Telefony komórkowe obsługa kampani reklamowych Galabeton wynajem autokarów i busów hipnoza Drewno tarcica skup sprzedaż

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm